Matthew

Vracíte často Vánoční dárky ?? :)

A z jakého důvodu nejčastěji ? :) Známe to všichni néé, občas se netrefíme s velikostí, dotyčný i přesto poděkuje a za tři dny už štráduje hledat obchod :D
Doplňuji:
to Vlk z lesa: Ponechal byste si i o tři čísla menší boty ??? :)
Já vím, nejsou to moc ideální dárky pod stromek, kupovat oblečení nebo boty, je to takový risk, buď a nebo, mně se to už stalo. Máma mi chtěla udělat radost tričkem a bylo mi extrémně velké. Ona taky každá značka má jiné míry, zašel jsem do obchodu, triko mi bylo vyměněno bez problémů za jinou velikost. Žádná věda :)

Nejlepší odpověď
brillant

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Další odpovědi
Lucijej

Jiná odpověď :)

Vyloženě, nevhodný dárek jsem nedostala.....

Ale mamka a s babičkou mají stejné oblíbené spisovatele, takže se už několikrát stalo, že se obdarovaly stejnou knihou :o)

Mapel

Dárek předám nebo vyměním s jiným členem rodiny :)

Doplňuji:
Zatím jsem nic nevracel. Nepotřebnou věc jsem použil jako dárek.

anonym

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Doplňuji:
Jeden známý to, bohužel, dělá. Časem si potom uvědomí, že je to na škodu.

Blblblblb

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

manon

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Drap

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Nikdy jsem nic neměnil

anonym

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

popcorn

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

anonym

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Doplňuji:
Každého dárku a nejen vánočního si vážím, tak i kdyby mi s ním někdo nekápnul do noty (což se ještě nestalo), tak si ho ponechám.

terry

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

honza19hk

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Doplňuji:
já oblečení nedostávám, minule jsem dostal motorovku, nu což mám už sice 3 ale to není na škodu.Vždycky se hodí akor když to byl Stihl MS 990 se 130cm dlouhou lištou.

Katusa

Tohle se mi zatím nestalo ještě :)

Pokud si nejsem velikostí nebo vhodností dárku jistá, raději dotyčného připravím o překvapení a zeptám se…i když jednou jsem vracela k narozeninám darovanou počítačovou myš, ale vše proběhlo v pohodě.

anonym

Matthew, o tři čísla menší boty bych brala jako vtipnou recesi a samozřejmě bych si je ponechala na památku. Dostávám dárky pouze od rodiny a ti už o mně něco vědí, tak se nespletou ani velikostí oblečení, bot a tak.

anonym

Ale abych pravdu řekla, tak oblečení, boty a praktické věci už moc darem nedostávám a spíše jsou mi dávány dárky pro potěchu i radost.