Bronzový

Vrací vaše drahá polovička zpět do ledničky prázdné obaly od potravin?

v naději že se nepřijde na to kdo to všecko snědl? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne. Moje drahá polovička je tak pořádná, že by něco takového nikdy neudělal. (A jí tak mizerně, že asi vedle něj zhubnu nebo zajdu hlady.)

Další odpovědi:

Stříbrný

:)) rozesmálo a připomnělo, že kdysi to snad dělala..Že bych ho převychovala? To přece není možné :)

Zlatý

Ne,tohle nedělá,a taky myje nádobí od oběda.V některých věcech je o dost pořádnější než já.
No,ale znala jsem kdysi jednu domácnost,kde synové byli líní sežrat jedno poslední pitomé kolečko salámu,než by ho snědli a vyhodili papír.

Zlatý

Ano - u některých potravin na které se polovička těší, to rád udělám. Je zajímavé sledovat potom její reakci, když najde prázdnou krabičku od mlsku. A často to potom vede i k vzájemnému dialogu který zpravidla končí tím, že z nějakého koutu lednička tu samou potravinu vydoluji.
A potom zas vedu dialog zas já.
Je to dobré - alespoň si popovídáme.

Zlatý

Moje polovička je v pohodě. Ale jeden z mých bratrů je v tom machr, asi by ho ten jeden pohyb navíc ztrhal.
Třeba vrátí láhev od mléka s jednou kapkou na dně, různé kelímky s minibobečkem čehokoliv a když se ho zeptám, proč to rovnou nevyhodí, tak odvětí: "Vždyť tam ještě trochu je." Z toho jsem vždycky vylítávala do nebe.

Bronzový

nevrací,rovnou je tam nechava!ale z lenosti.grrrrrr

Stříbrný

Tak tohle snad je možné jen v domácnostech, kde nejsou manželé.U nás se to nedělá a pokud se bavíme s přáteli, kteří jsou též manželé, tak tam taky ne.Zrovna tak od našich vdaných dcer jsem to neslyšel.Ale spíše jsem to slyšel od spolupracovníků (mladých), kteří žijí spolu jen na psí knížku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.