Avatar uživatele
panenka

vrací se mi odeslaný meil

potřebovala bych vědět proč když odešlu meil dojde mi nazpět zpráva že to nebylo doručený že se stala chyba u příjemce chtěla jsem do widně odeslat na úřad meil a vrátilo se mi to nazpět pomůžete mi někdo co mám dělat?meil adresa byla ale správná děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

No mailová pošta je i pro odborníky nadneseně řečeno jedna velká záhada 😁 … jako vlastně celý pcsvět, který si žije tak nějak svým vlastním životem… no ale nyní k nějaké té radě.

  • pokud používáš Outlok pak zkus to nastavení dle předešlé rady
  • pokud ti to nastavit nepůjde tak zkus poslat mail normálně přes webové rozhraní, přihlásíš se do služby přes net, dle poskytovatele.
  • Pokud běžně používáš webrozhraní a i tak se ti mail vrací (důvodů může být více – můžou mít plnou schránku, což by bylo u úřadu divný, špatná adresa, ale tu sis asi dobře skontrolovala, a pak jakákoliv erupce na slunci. Já bych zkusila poslat mail znovu a pokud se nezadaří založ si mailovku u jiného poskytovatele, nejlépe nějakého mezinárodního 😉

Přeji hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tycatko

nejde to protože úřady mají své tajné 😁 ůdaje na počítači a pro ně jsou tajné i emaili a kvůli tomu se ti to odesílá na zpět aby jsi věděla ŽE ZPRÁVA V POŘÁDKU DORAZILA a to že ti přichází že je chyba u příjemce tak to proto že TO JSOU TY TAJNÉ ŮDAJE A ONI NECHTĚJÍ NECHTĚJÍ ABY SE O TOM NĚKDO NĚCO DOZVĚDĚL TO MAJÍ NASCHVÁL JINAK TO NIC NENÍ NORMÁLNĚ SE TO ODEŠLE NEBOJ!!!!!!:-)čau.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

tady je základní nastavení e-mailové pošty v Outloku expres,potom to musí chodit jako víno,čau,tady je odkaz:

Zdroj: http://www.me­diaweb.cz/pod­pora/manualy/ou­tlook-express/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek