panenka

vrací se mi odeslaný meil

potřebovala bych vědět proč když odešlu meil dojde mi nazpět zpráva že to nebylo doručený že se stala chyba u příjemce chtěla jsem do widně odeslat na úřad meil a vrátilo se mi to nazpět pomůžete mi někdo co mám dělat?meil adresa byla ale správná děkuji

Nejlepší odpověď
Lencis

No mailová pošta je i pro odborníky nadneseně řečeno jedna velká záhada 😁 … jako vlastně celý pcsvět, který si žije tak nějak svým vlastním životem… no ale nyní k nějaké té radě.

  • pokud používáš Outlok pak zkus to nastavení dle předešlé rady
  • pokud ti to nastavit nepůjde tak zkus poslat mail normálně přes webové rozhraní, přihlásíš se do služby přes net, dle poskytovatele.
  • Pokud běžně používáš webrozhraní a i tak se ti mail vrací (důvodů může být více – můžou mít plnou schránku, což by bylo u úřadu divný, špatná adresa, ale tu sis asi dobře skontrolovala, a pak jakákoliv erupce na slunci. Já bych zkusila poslat mail znovu a pokud se nezadaří založ si mailovku u jiného poskytovatele, nejlépe nějakého mezinárodního 😉

Přeji hodně štěstí

Další odpovědi
tycatko

nejde to protože úřady mají své tajné 😁 ůdaje na počítači a pro ně jsou tajné i emaili a kvůli tomu se ti to odesílá na zpět aby jsi věděla ŽE ZPRÁVA V POŘÁDKU DORAZILA a to že ti přichází že je chyba u příjemce tak to proto že TO JSOU TY TAJNÉ ŮDAJE A ONI NECHTĚJÍ NECHTĚJÍ ABY SE O TOM NĚKDO NĚCO DOZVĚDĚL TO MAJÍ NASCHVÁL JINAK TO NIC NENÍ NORMÁLNĚ SE TO ODEŠLE NEBOJ!!!!!!:-)čau.

kenyrts

tady je základní nastavení e-mailové pošty v Outloku expres,potom to musí chodit jako víno,čau,tady je odkaz:

Zdroj: http://www.me­diaweb.cz/pod­pora/manualy/ou­tlook-express/