kathy-so

Vrácení zboží v jiné pobočce

Chtěla jsem se zeptat, jestli je možno koupené věci (nepoužité – nehodí se mi) vrátit na jiné pobočce, než jsem je koupila? Jedná se o prodejny New Yorker.
Doplňuji:
Takže jsem se informovala, u New Yorkera to jde vrátit zboží na jiné pobočce :)

Nejlepší odpověď
jmhad

Zákon říká,že reklamovat zboží mohu v kterékoliv prodejně daného prodejního řetězce. Např. koupeno Kaufland Praha, reklamace je možné v Kaufland Břeclav. Ovšem Vy používáte termín „vrácení“. On moc dobře nejde vrátit něco,co jsem si osobně koupil. Tam je skutečně možné jen se pokusit dohodnout tam,kde jsem si to koupil. To skutečně záleží jen na ochotě prodávajícího, který Vám zboží prodal.Možná by šlo uplatnit námitku,že při nabídce zboží byly propagovány či inzerovány vlastnosti,které ve skutečnosti výrobek nemá.Pak by byla možná reklamace,ale pravděpodobně jen na základě znaleckého posudku soudního znalce.

Další odpovědi
pokazdejinak

mám zkušenost s prodejnou dm a nedělají to rádi – každá prodejna má vlastní pokladnu a sklad a budou muset odepsat zboží, za které jim chybí peníze – jasně, můžou vám vyjít vstříc (jako mě vyšli), ale není to jejich povinnost

WeeBear

Osobní zkušenost-koupená žehlička v Tescu v Opavě šla vrátit/vyměnit i v Hradci Králové.

Je v zákoně, aby zboží šlo vyměnit(vrátit)
na jakékoli pobočce, akorát je důležitý účet..

hanulka11

já bych si na některou z prodejen napsala mejl a informovala se …jistě rádi odpoví

http://www.ak­cniceny.cz/pro­dejny/hledej/new-yorker/

Sonka Pop

Holky, konečně máme léto, jupí :) Jaké boty na léto preferujete, jaké nosíte nejraději?

Pajka.111

Ahojky :) No, už je zima… jaké boty na zimu preferuješ?

GabulkaA

Ahojky… :D No… :D Už je jaro a ani nemrkneme a bude léto :D Jinak na léto jsem vybavená https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/calvin-klein-fuchsiove-kozene-zabky-flat-sandal-toe-slide_yw0yw00028-xap. Na jaro to ještě trošku hapruje :D

XenieRo

Koupila jsem si tyto https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/dorothy-perkins-hnede-kozacky_z-1068024. Pohodlné boty a na naši zimu super.

GabulkaA

Já zrovna hledám botky na jaro… podle mě už snad bude brzy teploučko, tak chci být nachystaná :)

XenieRo

Za mě pantofle. Jsou pohodlny, vzdusny. Ted jsem si zrovna jedny koupila https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/ipanema-svetle-fialove-pantofle-fresh-lilac_26366-21556 a jsou super. Pohodlny, kvalitní pekoucky. Perfektne mi vyhovuji.

Pajka.111

Jojo, pantofle jsou super :) Ale já spíš teď už pokukuju po botkách na podzim :D

Sonka Pop

Ahoj, bude stačit takovýto výběr https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky__tommy-hilfiger? Tady si kabelky TH kupuju já a jsem vždycky neskutečně nadšená kvalitou!

Sonka Pop

Ahoooj, já miluju na toto období kontníčkový boty. Nejlíp conversky. Ty zbožňuju ze všeho nejvíc. Ty nosím i na jaře a v létě. Ale ne teda kotníčkový :D

XenieRo

A jaký sis v poslední době koupila? Jako já se snažím už měsíc vybrat a nic mě nenadchlo :(

Pajka.111

Jo, to chápu, vybírání je to nejhorsí :) Ale mrkni sem, tady mají super výběr https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty__converse. Doporučuju.

SuzanKa

Když není sníh, tak chodím v těchto botičkách https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/converse-cerne-kotnikove-tenisky-chuck-taylor-all-star-black-se-zlatym-logem_566724c. Jsou super, moc pohodlné.

XenieRo

Jj, ty kotníčkové boty jsou super a jsou vděčný. Jsou jak na podzim, tak na jaro i na mírnou zimu.

Pajka.111

Já nevím, já si desigual kupuju na netu. Je to pro mě větší jistota…