iceT

Vrácení rybářského lístku…

lze vrátit po úmrtí rybáře rybářský lístek,chcete-li povolenku,pokud byla zaplacena a rybář již ryby chytat nebude?Je v tomto případě možné dostat zpět alespoň část peněz zpět?Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
badisko

No tak to je dobra otazka ..spis bych kontaktoval cesky rybarsky svaz v miste bysliste ..a odkazu te zde …http://www.ryb­svaz.cz/?page=va­se_dotazy
snad to uzivetel Bed* nebude brat jako prohresek je to prece jen jisty druh poradny ..:D jak bylo vcera patrne z jeho prispevku pro pl4toon v otazce… Proč je i tady korupce a podlost

Další odpovědi
jirkajirka

.Rybářský lístek se platí na ministerstvu zemědělství na 10 roku. Podmínka rybářské zkoušky Tam Vám žádné peníze nevrátí. Povolenka se kupuje u místní organizace u které je rybář přihlášen a platí 1 rok.Obyčejně se kupuje v lednu ,při odevzdávání loňské povolenky.Každá docházka k vodě se musí zaznamenat do povolenky. Tak jestli jsou tan záznamy o docházce je už použita a organizace nic neproplatí. Pouze je-li bez záznamu mohli by ji stornovat a peníze vrátit. Je tam ještě cena za brigádu a členský poplatek a to Vám asi taky nevrátí

Drap

Stojí to za optání, ale předpokládám, že to možné nebude.