pastel.ka

Vrácení peněz z DealExtreme. Jak probíhá ?

Zaplatila jsem zboží a u sledování zásilky mám " becorder".
Dále " cannot put fulfill order. T.z. že nemůže odeslat zásilku.
Otázka: Jakým způsobem se mi vrátí peníze odeslané z payp
al? Obchod je odešle sám, nebo musím napsat nějakou fakturu ? Prosím poraďte mi.
Oznámení „beckorder“ mám od 8.1.a nic se neděje. Nemám s tímto žádnou zkušenost. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
kazisvět

DealExtreme nemá skladem Vámi objednané zboží, proto je objednávka ve stavu backorder. DealExtreme objednal zboží u svého dodavatele a musíte na odeslání objednávky pár dní počkat. Nejspíše odhad data odeslání po přihlášení uvidíte. V tuto chvíli máte právo objednávku zrušit.
Pokud objednávku zrušíte, určitě pošlou peníze přes PayPal zpět automaticky.

Zdroj: help.dealextre­me.com/Frequen­tly%20Asked%20Qu­estions.ashx#How_lon­g_does_it_take_for_bac­k_ordered_item­s_to_get_sent31