jakube33

Vraceni koupeneho zboží

Do jake doby muzu vratit zakoupene zbozi?
Doplňuji:
A kdyz jsem koupil pres internet a hneed po otevreni byla praskla pazba u airsoftove zbrane a nesedela baterie tak nam dali nahradu za pazbu(naky zasobniky atd…) a jinou baterii kdyz to konecne prislo tak asi po 10ti kulickach se neco stalo v macheboxu takze bych rad zkusil to vratit:( ale diky tomu ze to trva tak dlouho, tak mam asi smulu protoze urcite tohle tahani uz trva asi 3 tydny:(:(:(

Nejlepší odpověď
beer

Při koupi přes internet můžeš zboží vrátit do 14 dnů, v kamenném obchodě pak lhůta na vrácení zboží není žádná.
Pokud je zboží vadné, můžeš ho do půl roku od datumu zakoupení vrátit a obchodník ti musí poskytnout nové zboží nebo vrátit peníze – pokud toto zboží už nemá.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/ochra­na_spotrebite­le/otazky-odpovedi.aspx

Další odpovědi
chudst

Na internetu do 14 dni. V obchode tusim nemate narok, protoze si ho muzete predem prohlednout.

Doporucuji si precist zkusenost jednoho chlapika – psal i na COI a jejich vyjadreni: http://www.me­sec.cz/clanky/na-vraceni-zbozi-mate-narok/

edit.: to, co popisujete vy, je spise na reklamaci.