thetom96

Vrácení kopaček

Ahoj mam asi půl roku staré kopačky, koupeny v kamenném obchodě staly asi 1500,– a půl roce se mi roztrhly na špičce. Pokud je půjdu reklamovat vrátí mi peníze nebo mi dají nové a nebo mi je opraví?

děkuji za odpověď…

Odpovědi
zzzzz

Pokud je to méně než půl roku, lze to považovat za výrobní vadu, budou se ale bránit, že jste s nimi špatně kopal. Podejte reklamaci a odstupte od kupní smlouvy pro výrobní vadu. Peníze při uznání odstoupení vám musí vrátit do 30 dní.
Pokud je to víc než půl roku, podejte běžnou reklamaci, a žádejte opravu nebo výměnu.
Zcela jistě to nebudou chtít uznat, pokud to zamítnou, můžete si nechat udělat posudek znalce, a na jeho základě požadovat uznání reklamace, a zaplacení posudku, musí ale vyznít ve váš prospěch.