silver

Vrácení bot vietnamcům

Potřebovala bych poradit..Před pár dny jsem si u vietnamců koupila boty, ale doma jsem zjistila že mi moc nesedí, a chci je jít vrátit. Myslíte, že mi vrátí peníze zpět?
Doplňuji:
A nemůžu nikde najít účtenku..

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás by ti peníze nevrátil – není to jeho povinnost – záleží jen na dobré vůli
Doplňuji:
a bez účtenky určitě ne

Další odpovědi
M.

Jak kde. U nás by ti je třeba vyměnili i bez účtenky, někde je zase nevymění vůbec. Jde o to to zkustit.

samicek333

bez účtenky to bude asi problém, kdybys jí ale našla, snad by ti je aspoň vyměnili
Doplňuji:
M. má pravdu, jak kde

huxa

jestli máš účtenku, možná ano. Nicméně ti nejspíš řekne, že sis je měla u něj vyzkoušet (od toho tam jsou, abys sis je zkoušela v prodejně)

panxnotdead

No, kdyby byly „značkový“ Tak bych pohrozil celníkama, ale jestli nejsou, tak spíš ne

hanulka11

seber odvahu a boty a vyraž do obchodu, třeba budeš mít štěstí – nemůžeme vědět jak se prodavač u vás zachová
já vím, že u nás ochotou neoplývají sice u nich nekupuji boty ,ale vím od jiných jak to tu chodí

silver

Jo, zkusím to a uvidím.. díky 🙂