Avatar uživatele
anonym

Vozíte sebou v kanystru rezervu paliva i přesto, že je síť čerpacích stanic hustá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, dědapetr, gecco před 3334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, vozím 20l kanystr, protože beru benzín jak do auta, tak do kanystru.Vybírám si benzínky s nejmenší cenou benzínu, takže beru až 60 litrů, čímž kolikrát ušetřím až 120 Kč na jednom natankování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nevozím. To bývávalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
talka

Syn ji vozí, protože čerpá až na poslední chvíli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Vozím, bez 5 litříků v kanystru se ´nehnu´…
😉
K čemu je ti dostatek čerpaček, když máš v nádrži 5–6 litrů a čeká tě 8 nočních hodin na dálnici ve stojící koloně při –10°C (zážitek tří kamarádek)?
Nejbližší benzinka ´za kopcem´…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
promon

Od těch dob, co mám služebák na LPG tak nevozím, protože v benzínové nádrži mám tak 10–15 l, což je v podstatě také rezerva. Předtím, když jsem měl nafťáka, tak jsem pětilitr vozil, protože se mi už stalo, že jsem se vracel pozdě v noci od zákazníka a měl jsem veliké štěstí, že jsem nakonec otevřenou pumpu sehnal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne nevozím,vždy dotankovávám do plné nadrže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevozím a ani jsem nevozil,v nádrži mám tolik paliva když jedu někam na delší cestu,aby mě to vystačilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nevozím. V zimě dálku nejezdím, v noci taky nejezdím. Na delší cestu vezmu benzinu vždy raději o pár litrů víc, právě pro případné kolony.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jak kdy, záleží kam jedu. když ti auto žere 60 l nafty na 100km tak je dobré si naftu vozit. naštěstí nádrž na 900l chvíli vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Od doby co mi kanystr tlakem praknul, tak nevozím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pro brillant
Nevím jak může plechový kanystr pod tlakem prasknout.V plecho­vém jsem měl rok benzín a nepraskl mně.Ano, plastové kanystry se nafukují, ale nejsem tak hloupý, abych si na benzín pořizoval plastový a nebo v něm uchovával benzín déle jak měsíc.

před 3334 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek