Zlatý

Vozíte sebou v kanystru rezervu paliva i přesto, že je síť čerpacích stanic hustá?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano, vozím 20l kanystr, protože beru benzín jak do auta, tak do kanystru.Vybírám si benzínky s nejmenší cenou benzínu, takže beru až 60 litrů, čímž kolikrát ušetřím až 120 Kč na jednom natankování.

Další odpovědi:

Zlatý

Nevozím. To bývávalo.

Bronzový

Syn ji vozí, protože čerpá až na poslední chvíli.

Zlatý

Vozím, bez 5 litříků v kanystru se ´nehnu´...
;-)
K čemu je ti dostatek čerpaček, když máš v nádrži 5-6 litrů a čeká tě 8 nočních hodin na dálnici ve stojící koloně při -10°C (zážitek tří kamarádek)?
Nejbližší benzinka ´za kopcem´...

Od těch dob, co mám služebák na LPG tak nevozím, protože v benzínové nádrži mám tak 10-15 l, což je v podstatě také rezerva. Předtím, když jsem měl nafťáka, tak jsem pětilitr vozil, protože se mi už stalo, že jsem se vracel pozdě v noci od zákazníka a měl jsem veliké štěstí, že jsem nakonec otevřenou pumpu sehnal

Zlatý

Ne nevozím,vždy dotankovávám do plné nadrže.

Nevozím a ani jsem nevozil,v nádrži mám tolik paliva když jedu někam na delší cestu,aby mě to vystačilo.

Stříbrný

Nevozím. V zimě dálku nejezdím, v noci taky nejezdím. Na delší cestu vezmu benzinu vždy raději o pár litrů víc, právě pro případné kolony.

Stříbrný

jak kdy, záleží kam jedu. když ti auto žere 60 l nafty na 100km tak je dobré si naftu vozit. naštěstí nádrž na 900l chvíli vydrží.

Stříbrný

Od doby co mi kanystr tlakem praknul, tak nevozím.

Diskuze k otázce

Stříbrný

lahny

pro brillant
Nevím jak může plechový kanystr pod tlakem prasknout.V plechovém jsem měl rok benzín a nepraskl mně.Ano, plastové kanystry se nafukují, ale nejsem tak hloupý, abych si na benzín pořizoval plastový a nebo v něm uchovával benzín déle jak měsíc.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.