Válek Petr

Votvírák festival, jak na něj ?

Dá se koupit lístek pouze na sobotu a pokud ano, za kolik ?

Odpovědi
UnQ

http://www.vot­virak.cz/

Zakoupená vstupenka platí na celou dobu trvání programu Festivalu, tedy od 12.do 14.6.2015

Ceny :

CENY VSTUPENEK:

  • v předprodeji akce „prázdninová edice“ cena 140 Kč
  • v předprodeji při nákupu v období do 24.12.2014 cena 190 Kč
  • v předprodeji při nákupu v období do 31.3.2015 cena 235 Kč (plus poplatek prodejce)
  • v předprodeji při nákupu v období do 31.5.2015 cena 280 Kč (plus poplatek prodejce)
  • v předprodeji při nákupu v období do 11.6.2015 cena 320 Kč (plus poplatek prodejce)
  • na pokladně festivalu na místě cena 399 Kč
  • VIP vstupenka v omezené sérii v ceně 900 Kč