Avatar uživatele
dan1005ful1

Vosí bodnutí

Dobrý den jeto tak dva dny co mě bodla vosa ihned jsem si na ránu dal nakrájenou cibuli ale pata mi trochu otekla alergický nejsem neexistuje něco co pomůže tomu aby pata zase splaskla docela mi to vadí nemůžu pořádně chodit předem děkuji za všechny rady
Doplňuji:
Všem mockrát děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
isteron

Skús Fenistil. Dostať v lekárni bez receptu.
Dávajú reklamu na ďaľší prostriedok, ale neviem meno. Lekárnička poradí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na bodnutí včely i vosy je nejlepší to, že nejpozději třetí den po štípnutí otok splaskne. Dnes to chlaď a leduj, zítra bude dobře. Ono i ta horka podobné reakce zhoršují. Zchlazování ti udělá dobře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Spolknout Analergin (- ne, není to pro jen alergiky ;)) a potřít Fenistilem. Taky s tím mívám problémy, ale tohle pomáhá. Chladím jen první den chvilkama, někdy ani to ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

zname se to stalo nedavno .. nakonec ji otekla cela noha ( flek se porad zvetsoval ), az musela k lekari. dostala antibiotika. predtim nikdy alergicka taky nebyla.
neni holt vcelka jako vcelka … :)
nechci vas ale strasit .., ale ani bych to nepodcenovala .. -iv-

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Iv : Antibiotika na alergii ?

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

mosoj, ja nevim .. ona mi to tak rekla .. ja videla jen ohromnej cervenej flek na noze .. :)
muzu se ji pak jeste zeptat ( je to sousedka v Cechach ) jedu tam kolem 20.8. , tak mi to kdyztak pak nekde pripomente .. :)

  • iv-

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek