Barčaaa

Lze se věnovat jen moderování na VOŠH v Praze, obor moderátoství a herectví?

Zajímám se o pražskou VOŠH. Ráda bych se totiž dala na moderátorství a jemu příbuzné obory. Ráda píšu (jde mi to), mám za sebou spoustu soutěží, jak v žurnalistice tak právě v řečnictví a prezentování. Jenže… Pokud to chápu, lze zde studovat jen Moderátorství a Herectví. Nevíte někdo, jestli se to třeba potom nerozděluje? Zda se nemůžu zaměřit více méně jen na moderátorství? S herectvím totiž nemám nejmenší zkušenost. Nemohli byste mi případně nějak poradit kam jít? A ještě jeden dotaz: Když bych popřípadě odevzdávala nějaké své práce, musí být pouze nikde nezveřejněné nebo i ty, které jsem už někdy zveřejnila?

Nejlepší odpověď
Hans51

Obávám se, že tady Vám nikdo nebude schopen poradit. Zkoušela jste se dotázat přímo ve škole? Na internetu jistě naleznete telefonní číslo, e-mailovou adresu apod. 😉

patrikdaled

Má kamarádka na VO3H v Praze studovala a je z ní moderátorka, nikoliv herečka, z čehož tedy soudím, že se lze profilovat na nějaké zaměření. Více asi řeknou na studijním oddělení školy.