kulichmulich

Voodoo (woodoo)

Co si myslíte o woodoo? Je to dobré či špatné náboženství?
Mohu provozovat voodoo když jsem pokřtěný?

Nejlepší odpověď
anonym

za prvé:
voodoo (nie woodoo) nie je iba náboženstvo, ale najmä spôsob života, kultúra, filozofia, jazyk, umenie, tanec, hudba ale i medicína.
to za prvé.
pokiaľ sa pýtate na špatnosť náboženstva, KAŽDÉ náboženstvo je špatné (nepliesť si s vierou).
Vieru môžete praktikovať akú chcete bez ohľadu na príslušnosť k náboženstvu, len musíte dávať pozor na ortodoxných fanatikov, v prípade islamu by vás mohli napr. i zabiť pre odklon od náboženstva (nie viery, lebo tú vám nikto vnútiť a zobrať nemôže).

Další odpovědi
annas

Chcete-.li se dovědět víc, zkuste si projít odkazy.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=woodoo

anonym

Otázka svědčí o tom, že tazatel nemá ani elementární znalosti o tom, co „woodoo“ znamená, takže otázka, zda vadí provozování když je pokřtěný je celkem zbytečná.