bolak

Voní vám škoda 120?

>> http://motobur­g.com/images/sko­da-120l-05.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Je to něco nádhernýho... nejradši bych kdyby se to dalo kupovat v lahvích

Doplňuji:
Tak abych pravdu řekla, tak jsem ještě ke Škodě 120 nečmuchala, tak vlastně ani nevím.

Další odpovědi
Skinn3r

Je to něco nádhernýho... nejradši bych kdyby se to dalo kupovat v lahvích

pizlicka

Ne, smrdí mi, je to neskutečnej puch co vychází z toho vejfuku

ja si vzdy vzpomenu na leto,cerne kozene sedacky,zluta skodovka,jak jsme jeli k babicce,vrn vrn,zvuk motoru,zapach z onech kozenych sedacek,do toho vune benzinu,nikdy mi nestacili podat pytlik:-(

pusinka50

Je to něco nádhernýho... nejradši bych kdyby se to dalo kupovat v lahvích

Jééé, kde jsi vzal fotku moji Škodověnky, co jsem ji před pár lety prodala? Chybí mi odpověď „nevadí mi to“.:-)

quentos

Ne, smrdí mi, je to neskutečnej puch co vychází z toho vejfuku

jsem k tomuhle teda vřelej vztah nikdy neměl

honza19hk

Je to něco nádhernýho... nejradši bych kdyby se to dalo kupovat v lahvích

Doplňuji:
a víš jak smrdí Tatra 813 8×8 turbo,když tam naleju naftu s hydr. olejem a trochu to zatížím třeba při trhání pařezů?? to je potom čoud,že 30m v okolí není vidět.

anonym

Proč je tedy na fotce Š 105?

bolak

schválně, jestli na to přijdeš… tak se ukaž