nesnasims

voní vám benzín?

Nejlepší odpověď
Drap

Za ty prachy ? To snad ani vonět nemůže.

Další odpovědi
venkovan

S ohledem na skutečnost, že obsahuje karciogenní uhlovodíky, tak nevoní.
Pro idealisty s katalyzátorem – nevěřte tomu, že katalyzátor při popojíždění v městech, při krátkých jízdách apod., dobře pracuje a tak eliminuje četné jedovaté látky v exhalacích auta ve schválených normách.

Petra09

Me benzin voni,zdrovna tak barvy.

quentos

mně teda ne, zvedá se mi z něj kufr

redy

Co je na něm voňavého?

aramah

Páchne..

kamila44444

Benzín mi zrovna dělá nepříjemně ale je to normální, když někomu voní. Mně třeba voní barvy,plyn,kouř ze starých aut a pod.

Ella

ano :D už od mala jsem ráda chodila do garáže k naší škodovce 120 :D