sabe

vomaplast

kde koupit vyrobky vomaplast vpust kanalova v moravskosles­kem kraji

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Pokud nenajdete prodejce ve svém okolí, doporučuji kontaktovat firmu Vomaplast rovnou a zeptat se na případného prodejce, nebo na možnost objednání telefonicky/eshop.

Vomaplast s.r.o.
Strojírenská ulice
586 01 Jihlava
vomaplast@ji.cz
+420 567 311 776

Jinak bych zkusila stavebniny typu Hornbach, Bauhaus, Baumax.

Další odpovědi
alenka901

ihlavská firma Vomaplast s.r.o. se již řadu let zabývá prodejem kanalizačního a vodovodního materiálu pro vnější rozvody, včetně přípojek.

Kanalizační systémy

Potrubí pro kanalizaci – KG systém PVC, kanalizační roury, hrdlové spojky, tvarovky, přesuvky, redukce, kolena, korugované PVC, Ultra-Rib, sklolaminátové, tlakové a netlakové, Drenáže a chráničky – trubky vícevrstvé, kabelové, ochranné, PVC šachty – vstupní, revizní, čistící, kanalizační, teleskop, Diamir, systém Jimten, dvorní vpusti, poklopy, odpadní potrubí KG, kameninové roury a tvarovky.

Betonové výrobky

Kanalizační betonové skruže – šachty, dna, vtokové, lomové, revizní. Skruže na studnu, betonové půlené poklopy na studnu. Dešťové uliční vpusti, betonové uliční skruže.

Vodovodní systémy

Potrubí a tvarovky – tlakové roury, litinové tvarovky, PE-LD, PE-HD roury, trubní materiály, spojky, sklolaminátové potrubí; Armatury vodárenské – šoupátka, uzavírací klapky, zpětné armatury, navrtávací pásy, zemní soupravy, zavzdušňovací a odvzdušňovací ventily, hydranty podzemní a nadzemní. Litinové tvarovky z šedé a tvárné litiny, tvarovky, trouby, kolena, přechodky, příruby. Poklopy a mříže litinové. Šachty a septiky – vodoměrné šachty, termo šachty, opravné objímky.

Zboží nabízíme od předních dodavatelů

Wavin Ekoplastik, Rehau, s.r.o., Plastika, a.s., Jimten s.a., Hobas CZ spol. s r.o., JMA, Hawle armatury spol. s r.o., Jafar s.a., Velvepol, VOS a.s., Osma zpracování plastů, s.r.o., Kaszmarek, Uponor, Keramo, Betonika spol. s r.o., Saint-Gobain trubní systémy s.r.o., Böhm-extruplast spol. s r.o., Elmo-plast s.r.o. a dalších.

Attack-design

na internetu objednat jinak by ji měli mít v Obi