Blecha

volvo a ????

Jaká značka je podobná kvalitou volvu ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já bych řekla,že je to tak C-éčkovej Rolls-Royce

Další odpovědi
BEAES

nebo Audi či BMV

infant

Zkus Mercedes

fira

Nejspolehlivější auto světa je posche 911.Jestli tě to zajímá víc zadej si do vyhledavače tabulka poruch aut.

oskar

Ja si myslim,že v dnešni době je spolehlivych aut,už cela řada.

Jakub

Já bych tipoval Lexus.

rety

k Volvu bych přirovna asi SAAB.

Misak22

Cenově,spoleh­livostí,bezpeč­ností,pohodlím, jednoznačně Audi.

Radous

Jednoznačně „saab“

dejv.s

asi žádná náhrada Volva nebude. A možná ten Saab.

Radovan M

Asi dostanu palce dolů, ale já jsem spokojený s Daewoo (ne dnešní „Chevrolet“, to už je nulová kvalita…) Nevím jak ostatní typy, mám Nubiru. A jestli nekoukáte na cenu tak i Mercedes…