panenka

Volný rámeček v emailu

Dobrý večer ted jsem psala meily a všimla jsem si po odeslání že se mi nově objevil v emailu doporučených volný rámeček nahoře kde je napsané reklama a šipečka taky to tak máte ?
Doplňuji:
dá se to nějak smazat nebo dát pryč?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Já mám seznam a nemám to tam, co máte vy?

Další odpovědi
Jahoda

Mám Seznam a žádnou šipečku ani okýnko tam nemám…

NickD

Jedná se o blokování automaticky ovíraných oken a reklam.Když na ni kliknete,objeví se vám volba otevření či zrušení.Jde spíše jen o náhled reklamních oken a není nutné je pouívat.V případě otevřní se vám ukáže obsah a většinou se otevře i nové okno s reklamou.

anonym

tohle vypadá na vyblokovanou reklamu … nepoužíváte AdBlock ?

GangstaHelper

Nevím, jak to vypadá, chtělo by to obrázek…

panenka

Já žádný adBlock georgi nemám objevilo se mi to tam samo z ničeho nic a ted nevím jak to dát pryč