NellyP

Volný čas nápady na výlet pro puberťačky.

Zdravím,příští týden mám.jarní prázdniny, ptám se hlavně mladších ale nebráním se nápadu starších,napadá vás jaký výlet si mohou puberťačky.pop­řípadně s rodinou udělat? Kino ne, ne žadné OC (nákupní středisko), zoo také ne ani aquapark, a ani výlety.jako procházka a hrady. Děkuji
Doplňuji:
To je jedno, piste napady dik :)

Odpovědi
Hamon

A odkud přibližně jsi? Asi nepoděkuješ za tip na Šumavu, jestli jsi z Ostravy.

Irisa

Co třeba nějaký rodinný kurz? Něco takového jsem zkoušela- třeba jízda na koni, nebo nějaký jiný sport. A co lanové centrum? Bobová dráha?
Doplňuji:
http://www.ku­dyznudy.cz/

Lamalam

Napsala jsi, co všechno nechceš, to nestačí. Napiš také, co máš ráda a o co se zajímáš ve volném čase.

NikkiHeat

Jak správně uvádí Hamon.....asi nepoděkuješ za tip do koksárny když si z Vimperku.

STUDENTKAEVA

Jděte na výstavu,koncer­t,běžte na nějaké sportovní závody.

arygnoc

základný kurz lezenia na stenu (skaly)
let balónom alebo helikopotvorou
skok padákom
rogalo
jumping
to gúľanie sa v lopte po svahu (ako sa to volá, neviem teraz rýchlo)

no, možností je.
ale je to aj o peniažkoch.