DIH

volná zahrada

Dá se zjistit na nějakým webu jestli mají zahrádkářské kolonie v okolí mého města volný pozemek který nabízejí?

Odpovědi
Pájo

Nakontaktoval bych se (písemně) přímo s nimi. Některá sdružení (zahrádkářů) mají vývěsky, kde případné prodeje oznamují. Odhaduji, že na webu toho bude opravdu minimum a jen v případě, že by mělo dané sdružení webové stránky.

Úspěšnější budete, když si vytipujete lokality, které by se Vám líbily nejvíce a při pěkném počasí se tam budete vydávat na procházky a zeptáte se přímo místních, zda by věděli v okolí o někom, kdo se chystá nějaký pozemek prodat.

Vhodná doba pro koupi je pak podzim, zima a jaro (to je nejvhodnější).

honza19hk

pochybuju,majitelé zahrádek to většinou prodávají sami za sebe ne přes zahrádkářský svaz. Dost často bývá na plotech osad inzeráty na prodej zahrádky.nebo se v té dané osadě zeptej,třeba předsedy dané ZO.