Volná konverzace ..

Občas se vyčerpou někdy témata a není se o čem bavit. Zajímalo by mě, jak to řešíte vy. Když se s někým bavíte a najednou už pak není o čem. Jak navážete znovu konverzaci a na co? Jak udržet diskuzi? Aby nenastala chvilka trapného ticha?

Nejlepší odpověď
Drap

S lidmi které mám rád, nebo s lidmi, kteří mají podobné zájmy se mi to nikdy nestává.Spíš musíme konverzaci přerušit pro hodně pozdní dobu a pokračovat jindy.

Další odpovědi
anonym

normální témata-Jak se máš? co děláš? cos dělal(a) dneska? Jakto, že ses už dlouho neusmál(a) nebo nenapsal(a) smajlíka?