bolak

Volili byste Čtvrtníčka, kdyby kandidoval na prezidenta?

Nejlepší odpověď
Emefej

Na*rat! (a uveďte důvod)

Srandistu na Hradě už máme, chtělo by to někoho serioznějšího.

Další odpovědi
Nerevarin

Na*rat! (a uveďte důvod)

Doplňuji:
Osobně ho neznám, ale jako komik, herec i člověk je podle mě super. Chápu, že je ta otázka myšlena nejspíš s nadsázkou, ale na hrad určitě ne. Tam by měl být respektovaný, zkušený a autoritu budící politik, který bude brán vážně doma i v zahraničí. Bohužel nevím, jestli se to u nás daří.

e1232851@trb

Na*rat! (a uveďte důvod)

dědapetr

Na*rat! (a uveďte důvod)

Komediantů je tam už dost.

dudu

Na*rat! (a uveďte důvod)

Doplňuji:
Ani náhodou protože to, že jsme v podstatě všichni blbí nám řekl už pan prezident Zeman. To snad stačí.

Klaproth

Na*rat! (a uveďte důvod)

bububabu

Na*rat! (a uveďte důvod)

zjentek

Na hrad! (a uveďte důvod)

no vzhledem k tomu, že po všech těch buldozerech, topolech, homosexuálech, kalouskách a podobný citlivý elitě (citlivý na virózu) se úroveň a kvalita veškerýho občana český země rapidně propadla někam mezi totální burany či rumuny, tak když né já nebo ty, tak potom už jedině ten čtvrtníček ..jo, to by mohlo čechy jako takové zachránit ;q

Rocker

Na hrad! (a uveďte důvod)

Kelt

Na hrad! (a uveďte důvod)

Ono yjde obojí na stejno, pokud nemluvíte jasně a zřetelně, nebo je text nečitelný.
Takové jméno se obtížně vyslovuje pro cizince a je zajímavý a má zkušenost před kamerou. Ale možná je i ta druhá možnost.

Pepa25

Volit někoho jen proto, že je mediálně známý, je IMHO cesta do pekel. Proto od začátku nesouhlasím s přímou volbou prezidenta.