suaeda

Volby 2012

Blíží se nám další kolo voleb do krajských zastupitelstev a do senátu. A tak se zeptám. Zkoušeli jste někdy kandidovat třeba jen do obecního zastupitelstva?
Doplňuji:
Zatím jsem se žádných voleb jako kandidát nezúčastnil a bude tomu tak i nadále.
Díky všem za názory a odpovědi

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Takové ambice nemám. A doufám, že mi to vydrží, protože se zdá, že už „TO“ dělal skoro každý nebo ho to čeká.

Další odpovědi
anonym

Ano

V současné době jsem byl jmenován do výběrové komise pro veřejné zakázky, kde jsem díky celoživotním profesním zkušenostem daleko více platen, než vysedáváním na různých zastupitelstvech bez valného efektu.

Kromě toho mám mnoho občanských aktivit, kdy namísto planých řečí v hospodě, se snažím užitečně o nápravu nešvarů veřejných i politických.

anonym

Ne

Doplňuji:
chodil jsem do zastupitelstva i do rady kvůli rozpočtu , zprávy za nějaké období apod., co se tam dělo je jako v PS. Na radě hlasoval pro a v zastupitelstvu proti. I tam je verbež, která upřednosňuje své zájmy.

Lyn

Ne

Nechci se stát jednou z nich. Vím, že moc a peníze by ze mě udělaly jiného člověka.

Drap

Ano

Ano, něklolikrát

marijakes

Ne