Volby 2010

Vím,že je to ostuda,ale ještě jsem nikdy nevolila,nikdy si totiž nedokážu vybrat,koho by bylo podle vás nejlepší volit a proč????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co se týče výběru strany, tak to se musíte rozhodnout sama. Lze mít tuto vizi - pokud si myslíte, že se má každý sám o sebe starat a do jeho života mu má co nejméně zasahovat stát, pak volte pravicovou stranu. Pokud si myslíte, že stát by měl mít co nejvíc věcí ve své správě a do běžný život upravoval různými normami, pak volte levici. Obé má své výhody a své nevýhody. Levicová strana hodně peněz z výplaty zdaní, aby mohla financovat věci, které se tváří, že jsou zadarmo - lékař, škola... Pravicová strana vám většinu peněz co vyděláte nechá, ale u lékaře a ve škole budete platit.

Další odpovědi:

Bronzový

Já jsem také nebyla nikdy volit a nestydím se za to,každý mi pořád říká že tím dám hlas komunistům,ale já každému vždy odpovím,že ten můj hlas nikomu nepomůže.Akorát se před volbama předhánějí,slibují,a po volbách?Skutek utek.

Zlatý

To čistě záleží na vás koho budete volit která strana se vám líbí tak jí zvolte. Pokud pudete volit musíte mít sebou platný občanský průkaz a na místě vám pak poradí co dělat dále.

Stříbrný

Hlavně zvolte tu nejlepši stranu,ktera nam zajisti blahobyt.

Ja nechodim volit a za ostudu to nepovazuji.Neni tam zadna strana(TEDA PRO MNE)kterou bych volila.Jenom sliby a na ty ja uz nedam.A koho volit,kdyz si tam prevlikaji kabaty jak v obchode pri koupi.Zatim nic nedokazali-jen rozprodat republiku a ozebracit narod,at ti nebo ti.

Stříbrný

Skutečně vám nezávidím volby poprvé.Běžte a počkejte si na výsledek.

Zdroj: život

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.