Ten divnej

Volba SŠ, která je lepší?

Ptám se každého, který se vyzná v situaci na SŠ : Byl jsem přijat na tři školy a to na SOŠE, COP Hlubokou nad Vltavou,SOŠ strojní a elektrotechnickou Velešín, a na Vyžší odbornou školu, střední školu, centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí. Všechny obory by mě bavily.Uvažuji i o pokračování studia na VŠ. Každému děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Musím si rýpnout, ale na „Vyžší odbornou školu“ bych nechodila, protože tam by asi nepřehlíželi takové hrubky 😁
Já jsem byla na gymplu – dá ti to základ od všeho, vážně se ve všem tak trochu vyznáš a můžeš si ještě rozmyslet, jaký obor tě bude bavit.
Pokud víš, že by tě bavila elektrotechnika, určitě tam jdi. Studuju teď na ČVUTu a lidi z elektrotechniky se nemusí skoro vůbec učit 🙂 V technice je ohromný potenciál a můžeš přitom i programovat, což je taky atraktivní… Jako technik se určitě uživíš, jako ekonom moc asi ne.
Taky si vyber podle toho, zda chceš 40 let pracovat hlavou nebo rukama.
🙂

Další odpovědi
bigbít

Strojní a elektrotechnický obor má budoucnost a zde je pak i uplatnění pracovní…ty ostatní ať posoudí jiní zde 🙂