WH15

Volání z USA do ČR

Ahoj, chci se zeptat na cenu volání z USA do ČR, jedná se o SIM kartu od O2. Hledal jsem, ale jediné co jsem našel je cena volání z ČR do USA, což je pokud vím dobře stejná jako volání z ČR do českého telefoního čísla v ČR. Obě SIM karty jsou česká telefonní čísla. Díky.

Nejlepší odpověď
zjentek

pokud nedáš před číslo žádnou internetovou předvolbu (třeba netcall), tak pak voláš přímo a to bude záležet, kterou ze dvou možností roamingu jste si vybrali. Ta výhodnější (volání bez hranic) je, že zaplatíš spojovací poplatek 80kč a pak už voláš jak dlouho chceš za 3.90kč. Nejlépe si to ověř a nastav, když zadáš z karty O2 kód *30, tam si to pak automatem uprav dle potřeb- sleduj instrukce.

Další odpovědi
MK44

Tyhle stránky jste si prošel?

http://www.o2­.cz/osobni/ro­aming/294812-volani_bez_hra­nic_roaming.html
http://www.o2­.cz/osobni/ro­aming/52337-Eurotarif.html

Jsemtady

At uz mas jakejkoliv tarif, tak lepsi je prozvonit a nechat si zavolat. Pac kdyz tibvolaji tak plati svou sazbu, coz je dnes bezne zdarma a ty platis jen prichozi roaming coz je o dost levnejsi jak volat domu. Nejlepsi je ale pevna linka nebo skype. Sazby presne nevim ale urco najdes v ceniku operatora prichozi roaming.