hippeace

Volání do rádia Blaník na výherní píseň

chtěla jsem se zeptat v které části písně mám volat abych měla největší šanci že se dovolám a vyhraji cenu? hned na začátu nebo spíše u konce (písen poznám hned po několika prvních tonech)? a je to zdarma?
Doplňuji:
a volat moho v průběhu celého dne? (je to nějak rozdělené na části tak jestli mohu volat třeba i v části kdy si lidé volají o píseň?)

Nejlepší odpověď
anonym

Tak na tohle neexistuje žádný systém, je to otázka štěstí, jestli se Vám podaří do rádia dovolat. Pokud jiný volající reagovat nebude, máte šanci velkou. Jinak to chce zkoušet.
Doplňuji:
Jednotlivá rádia většinou ve vysílání oznamují, od kdy do kdy se dá do soutěže volat. Rozhodně to není celý den.

Další odpovědi
Rocker

Na Blaníku vyhrává ten,kdo se při výherní písničce dovolá jako první,takže musíš volat hned,jak písničku poznáš.A musíš mít štěstí,aby se nedovolal někdo před tebou.