Avatar uživatele
KK-15

Volám kvůli orientaci

Nevíte někdo prosím ze kterého filmu je tato hláška?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? HOMER před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Ale,právě ty uvozovky,které tam máš,v otázce chybí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Protože není žádná hláška uvedena, tak mohla být ve všech filmech dosud natočených.
Doplňuji:
OK, nebylo to míněno útočně, ale bez uvozovek zdůrazněných tomem to dává jiný smysl.
Hledám orientaci… ve filmových hláškách?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Ale vždyť tam je přece jasně napsané „Volám kvůli orientaci“.Někdy by to chtělo lépe přečíst otázku,než začnete smolit nějakou útočnou odpověď..
Doplňuji:
Možná by to dalo jiný význam,ale pouze pokud by se dotyčný ptal telefonicky 🙂
V tomto případě by druhý význam nedával smysl.Přiznej se,že jsi to napsal schválně,ale otázku jsi chápal! :D

Upravil/a: HOMER

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

… teda vy jste divní ;) já to pochopila hned, na co se ptá, ale NEVÍM! – a nasadil mi tím brouka do hlavy a jdu zjišťovat, protože to taky znám, ale prostě nevím odkud :)
Doplňuji:
… tak jsem to nezjistila :( a vrtá mi to hlavou doteď – mám takové tři soukromé tipy, odkud by to možná mohlo být – buď nějaký film s Homolkovými nebo Sněženky a machři a nebo Eva tropí hlouposti – fakt netuším

jestli na to ještě příjdu, doplním do diskuze

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

znam pouze houkam kvuli orientaci, ale to nebylo ve filmu, ale v nejake scence s Ludkem Sobotou. Myslim, ze v poradu Zajic v pytli s Naroznym. Jo, to uz je let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

hláška "" byla ve většíně němých filmů.

Doplněna:

ne, není jasné. nerozumím. asi jsem blbej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad homer, při prvotním letmém přečtení mi to přišlo, že nějaký náhodný anonym se hádá v hodpodě a z chytrého mobilu píše a buď se přepsal, nebo možná použil slangový výraz mladých pro připojení na net z mobilu.
A v té hospodě se mírně opilecky handrkují o různých hláškách a on potřebuje narychlo orientaci, aby je utřel.
Pravda je, že teprve při druhém čtení mi došel i ten původní pravý význam, ale už bylo pozdě, ruka byla rychlejší.

před 4645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Proč potom kodex pravidelně připomíná jasnou formulaci otázek, aby nedocházelo k nedorozuměním různým výkladem?

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek