KK-15

Volám kvůli orientaci

Nevíte někdo prosím ze kterého filmu je tato hláška?

Nejlepší odpověď
tom004

Ale,právě ty uvozovky,které tam máš,v otázce chybí.

Další odpovědi
anonym

Protože není žádná hláška uvedena, tak mohla být ve všech filmech dosud natočených.
Doplňuji:
OK, nebylo to míněno útočně, ale bez uvozovek zdůrazněných tomem to dává jiný smysl.
Hledám orientaci… ve filmových hláškách?

HOMER

Ale vždyť tam je přece jasně napsané „Volám kvůli orientaci“.Někdy by to chtělo lépe přečíst otázku,než začnete smolit nějakou útočnou odpověď..
Doplňuji:
Možná by to dalo jiný význam,ale pouze pokud by se dotyčný ptal telefonicky 🙂
V tomto případě by druhý význam nedával smysl.Přiznej se,že jsi to napsal schválně,ale otázku jsi chápal! :D

pokazdejinak

… teda vy jste divní ;) já to pochopila hned, na co se ptá, ale NEVÍM! – a nasadil mi tím brouka do hlavy a jdu zjišťovat, protože to taky znám, ale prostě nevím odkud :)
Doplňuji:
… tak jsem to nezjistila :( a vrtá mi to hlavou doteď – mám takové tři soukromé tipy, odkud by to možná mohlo být – buď nějaký film s Homolkovými nebo Sněženky a machři a nebo Eva tropí hlouposti – fakt netuším

jestli na to ještě příjdu, doplním do diskuze

casey

znam pouze houkam kvuli orientaci, ale to nebylo ve filmu, ale v nejake scence s Ludkem Sobotou. Myslim, ze v poradu Zajic v pytli s Naroznym. Jo, to uz je let

arygnoc

hláška "" byla ve většíně němých filmů.

Doplněna:

ne, není jasné. nerozumím. asi jsem blbej.

anonym

Ad homer, při prvotním letmém přečtení mi to přišlo, že nějaký náhodný anonym se hádá v hodpodě a z chytrého mobilu píše a buď se přepsal, nebo možná použil slangový výraz mladých pro připojení na net z mobilu.
A v té hospodě se mírně opilecky handrkují o různých hláškách a on potřebuje narychlo orientaci, aby je utřel.
Pravda je, že teprve při druhém čtení mi došel i ten původní pravý význam, ale už bylo pozdě, ruka byla rychlejší.

anonym

Proč potom kodex pravidelně připomíná jasnou formulaci otázek, aby nedocházelo k nedorozuměním různým výkladem?