Pokročilý

Volalo vám někdy číslo 729 930 850?

Asi před měsícem jsem měl zmeškaný hovor, tak jsem si čísloto ověřil na netu. Zjistil jsem, že jsou to zase nějaký otravný nabídky, tak jsem si to dal do blokovaných. Jenže poslední týden to zkoušejí i 10x denně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

oni vždycky zavolají, řeknou že si to nahrávají, já řeknu že v pořádku, že si to taky nahrávám a oni zavěsí

Další odpovědi:

Zlatý

pravděpodobnost, že si někdo ze zdejších bude pamatovat zrovna tohle číslo, je mizivá. S takovouto otázkou uspějete spíš na jedné z následujících adres

http://kdovolal.net/
www.kdomivolal.cz
www.volajici.cz
www.vyhledatcislo.cz
www.muzutozvednout.cz

... a vůbec nejrychlejší je hodit to číslo do uvozovek do Googlu, vyhodí to odkaz na jednu z výše uvedených pěti adres i s ohlasy jiných příjemců hovoru.

Zlatý

Nevolalo, ale volala mi jiná obtěžující čísla. Po zablokování mám klid. :-)
http://kdo-volal.averz.cz/…

Zlatý

Netuším, jestli mi někdy někdo z tohoto čísla volal, ale mělo by se jednat o Media Call - telemarketingové centrum (nedal jsi, neprozřetelně, své číslo nějakému ´otravovi´?).
;-)

Stříbrný

Tak to zvedni a řekni, že nic nechceš a je to.

Stříbrný

tak přijmi hovor, rovnou řekni že nemáš zájem a oni si te ze seznamu vyšrtnou a máš klid...tech pár minut tě snad nezabije...

Stříbrný

Tipovala bych na novou fígli s uzavřením smlouvy telefonicky. Na to potřebují to nahrávání, a souhlas. Stačí tedy jen opakovaně říct ano, a mají tě.

Nejlepší je, se s nima dlouho vykecávat, a nakonec říct ne. Oni jsou pod časovým tlakem a jediné co jim opravdu vadí, je obírání o čas :DDD

Stříbrný

Ne, tohle číslo mi nevolalo.

Diskuze k otázce

Pokročilý

uccello

Pro gecco: Číslo nikomu z takových lidí nedávám. Ale znáte to, dneska se z čísly kšeftuje mezi operátory a takovými firmami. Takže člověk němusí číslo nikam dávat.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.