Avatar uživatele
uccello

Volalo vám někdy číslo 729 930 850?

Asi před měsícem jsem měl zmeškaný hovor, tak jsem si čísloto ověřil na netu. Zjistil jsem, že jsou to zase nějaký otravný nabídky, tak jsem si to dal do blokovaných. Jenže poslední týden to zkoušejí i 10× denně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3452 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

oni vždycky zavolají, řeknou že si to nahrávají, já řeknu že v pořádku, že si to taky nahrávám a oni zavěsí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

pravděpodobnost, že si někdo ze zdejších bude pamatovat zrovna tohle číslo, je mizivá. S takovouto otázkou uspějete spíš na jedné z následujících a­dres

http://kdovolal­.net/
www.kdomivolal.cz
www.volajici.cz
www.vyhledatcis­lo.cz
www.muzutozved­nout.cz

… a vůbec nejrychlejší je hodit to číslo do uvozovek do Googlu, vyhodí to odkaz na jednu z výše uvedených pěti adres i s ohlasy jiných příjemců hovoru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nevolalo, ale volala mi jiná obtěžující čísla. Po zablokování mám klid. 🙂
http://kdo-volal.averz.cz/ob­tezujici-cisla/14215-729930850

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Netuším, jestli mi někdy někdo z tohoto čísla volal, ale mělo by se jednat o Media Call – telemarketingové centrum (nedal jsi, neprozřetelně, své číslo nějakému ´otravovi´?).
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to zvedni a řekni, že nic nechceš a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

tak přijmi hovor, rovnou řekni že nemáš zájem a oni si te ze seznamu vyšrtnou a máš klid…tech pár minut tě snad nezabije…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Tipovala bych na novou fígli s uzavřením smlouvy telefonicky. Na to potřebují to nahrávání, a souhlas. Stačí tedy jen opakovaně říct ano, a mají tě.

Nejlepší je, se s nima dlouho vykecávat, a nakonec říct ne. Oni jsou pod časovým tlakem a jediné co jim opravdu vadí, je obírání o čas :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ne, tohle číslo mi nevolalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
uccello

Pro gecco: Číslo nikomu z takových lidí nedávám. Ale znáte to, dneska se z čísly kšeftuje mezi operátory a takovými firmami. Takže člověk němusí číslo nikam dávat.

před 3452 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek