uccello

Volalo vám někdy číslo 729 930 850?

Asi před měsícem jsem měl zmeškaný hovor, tak jsem si čísloto ověřil na netu. Zjistil jsem, že jsou to zase nějaký otravný nabídky, tak jsem si to dal do blokovaných. Jenže poslední týden to zkoušejí i 10× denně.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

oni vždycky zavolají, řeknou že si to nahrávají, já řeknu že v pořádku, že si to taky nahrávám a oni zavěsí

Další odpovědi
quentos

pravděpodobnost, že si někdo ze zdejších bude pamatovat zrovna tohle číslo, je mizivá. S takovouto otázkou uspějete spíš na jedné z následujících a­dres

http://kdovolal­.net/
www.kdomivolal.cz
www.volajici.cz
www.vyhledatcis­lo.cz
www.muzutozved­nout.cz

… a vůbec nejrychlejší je hodit to číslo do uvozovek do Googlu, vyhodí to odkaz na jednu z výše uvedených pěti adres i s ohlasy jiných příjemců hovoru.

marci1

Nevolalo, ale volala mi jiná obtěžující čísla. Po zablokování mám klid. 🙂
http://kdo-volal.averz.cz/ob­tezujici-cisla/14215-729930850

gecco

Netuším, jestli mi někdy někdo z tohoto čísla volal, ale mělo by se jednat o Media Call – telemarketingové centrum (nedal jsi, neprozřetelně, své číslo nějakému ´otravovi´?).
😉

anonym

Tak to zvedni a řekni, že nic nechceš a je to.

Funna

tak přijmi hovor, rovnou řekni že nemáš zájem a oni si te ze seznamu vyšrtnou a máš klid…tech pár minut tě snad nezabije…

Agneta

Tipovala bych na novou fígli s uzavřením smlouvy telefonicky. Na to potřebují to nahrávání, a souhlas. Stačí tedy jen opakovaně říct ano, a mají tě.

Nejlepší je, se s nima dlouho vykecávat, a nakonec říct ne. Oni jsou pod časovým tlakem a jediné co jim opravdu vadí, je obírání o čas :DDD

Emefej

Ne, tohle číslo mi nevolalo.

uccello

Pro gecco: Číslo nikomu z takových lidí nedávám. Ale znáte to, dneska se z čísly kšeftuje mezi operátory a takovými firmami. Takže člověk němusí číslo nikam dávat.