DusanOrlik

Volali jste už do pořadu na nově s názvem: Volejte Novu?

Volali jste už Volejte Novu?Jak to dopadlo?Myslím tím jestli jste slyšeli váš hovor někdy ve vysílání.Mě se to nestalo.

Nejlepší odpověď
anonym

jednou jsem tam volala,zajímal mě jeden pořad,ale už je to dávno a svůj hovor jsem neslyšela,dokonce jsem se ani nedočkala odpovědi na svou otázku

Další odpovědi
iceT

Volala,dokonce jsem se slysela,jen jsem se poznala podle polozene otazky,tak moc byl zkresleny hlas.I odpovedi jsem se dockala.