huxa

Volal jsem a příjemci se ukázalo číslo 94501133362, což nemá nic společného s mým tel. číslem, co to je a proč se to…

a proč se to číslo změnilo? Mám to nějak řešit např. s poskytovatelem telefonního připojení?

Byl jsem u pohraničí se Slovenskem, ale i tak to nic nevysvětluje. Za všechny nápady budu vděčný.

Odpovědi
hawranek

Z toho si nic nedělej, mě občas chodí prázdný zprávy bez udání odesílatele, navíc datum odeslání je za několik let…mobilní svět je plný záhad.

Jsemtady

Roamingem by to byt mohlo, ale to by to ukazovalo max s mezinarodni predvolbou.

Spis mne napada ze si vas tak omylem ulozili do telefonu, tj. Namisto jmena to pomackali a ulozili tu slataninu. Pak se namisto jmena ukaze to co maji ulozeno.