Dados

Vojensko historické kluby

Zdravím, je možnost přihlásit se do klubu, který se aktivně (navlíknete na sebe uniformu a jdete si hrát na vojáky a dělat lidem ´divadlo´) účastní rekonstrukcí bitev jako např.: Bitvy o Ořechov apod. ? Pokud ano tak jaké jsou podmínky ? Já jsem se na pár stránek díval, ale žádnou přihlášku nebo info jsem nenašel.

Nejlepší odpověď
anonym

Ve zdroji máš hned 50 klubů, stačí si vybrat podle místa bydliště a u každého jsou webovky i kontakt, na nějž stačí napsat se žádostí o podmínky přihlášení.
Stačí zadat do google správná klíčová slova.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Institu­ce-a-urady/Sdruzeni-a-spolky/Sport-zabava-hobby/Kluby-vojenske-historie