Vojenská škola – Dioptrické brýle

Plánuji jít na vojenskou školu do Brna, ale zároveň řeším problém s krátkozrakostí. (Jiná vada zraku není)
Je to problém?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Ahoj 🙂 Na vojenskou jsem se také hlásila a přitom brýle nosím 🙂 Brýle nevadí, pokud nechceš dělat pilota. Všude jinde tě bez problémů pustí 🙂 Držím palce a nerozmysli si to jako já!! 🙂

Další odpovědi
RQLM

Věřím, že to problém není. Pokud by vadily přímo brýle, co to řešit kontaktníma čočkama?

dědapetr

Mám pocit že na vojenskou školu je zapotřebí lekařská prohlídka zdravotního stavu.Tam Vám zdělí jestli ano nebo ne.