JanaViki

Vodnice – účinky a info

Dobrý den, zítra budu prve zkoušet s přáteli vodnici a chtěla bych vědět, jestli to má nějaké vedlejší účinky jako třeba tráva nebo ták a jestli je to vůbec dobré :)

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Po několika minutách kouření můžeš cítit lehkou otupělost, ale to přejde. Někde se uvádí, že je možný vznik oparů, ale mně se to ještě nikdy nestalo. Těš se, a dejte si višeň, tu jsem měla jako první a moc mi chutnala.

Další odpovědi
anonym

Myslíš brukev???
;-D
Ne – pokud myslíš vodní dýmku (šíšu), pak jak kuřivo se používá různými příměsemi aromatizovaný tabák, takže omamné účinky nemá.
Na druhou stranu – lze použít i „trávu“, ale i třeba hašiš – ale u nás by to bylo velmi neobvyklé.
___
V podstatě se nemáš čeho bát, jde spíše o módní rituál, než o cokoli jiného.