Littl3

Je pravda, že když pridám do vodní dýmky mléko, že bude mít pak lepší chuť??

Ahoj kouřím vodní dýmku s minerály (žádný tabák a nikotin) a slyšel jsem že když se do vázy dá mléko že se zlepší chut. Kolik mléko se tam má dát a má se to ředit vodou ?
PS: Kdo by znal ještě nějaké triky jak zlepšit vodnici pište:)

Odpovědi
Stingo

V Íránu si tam dávají víno nebo neskafe. Nebo třeba i vodku. 🙂

novaky

si jako vodnici zaděláš mlíkem? Jsi člověk pozoruhodný. A co ti na to říká tvůj psychiatr?