vodní dispenzor

co to dělá,jak to funguje

Nejlepší odpověď
Lencis

Obecně:
Dispenzer je určen pro snadné, rychlé a přesné dávkování kapalin a past. Velikost nánosu daného materiálu je dána kombinací tlaku vzduchu, rozměru dávkovacího hrotu a dobou impulsu. U vodního dispenzoru se jedná o dávkování určitého množství vody a to studené, případně i teplé.

Dispenzor je např v kávovaru, v dávkovači na mýdlo, v automatu na vodu, v automatech na kafe atd atd…

Další odpovědi
Mandarinka

Je to vlastně držák na vodu v barelu. Zajišťuje jeho chlazení a ohřev.