Kuře

Vodítko pro kočky

Dobrý den, jak mám naučit kotě chodit se mnou ven na vodítku? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Adis99

Mám stejný problém… Chce to fakt cvik… Musíte s Čiči pořád chodit. Moje kamarádka říkala že se to dá ty kočky naučit. Ale kočka není pes takže vodítko moc nemá ráda…

Další odpovědi
Drap

Chodit, chodit a chodit

Sůwa

Taky jsem se pokoušela kočičky naučit na vodítko, ale je to tak, kočka není pes a myslím si, že by to pro ni bylo ponižující 🙂. Můj poslední kocourek, mi ale chodí vedle nohy každý den na procházku, jenže tohle si troufám jen na vsi u chalupy. Když se blíží pes, beru kocourka raději na ruku, ale na pejsky za plotem si troufá. To si jen sedne a upřeně se na psa dívá a překvapivě i ten nejštěkavější pes ztichne a zaleze.

MacChill

Nechápu v čem je problém, nenechá si nandat obojek? Nechodí na vodítku a musíte ji „tahat“? Nebo něco jiného?

lexx

http://www.2i­.cz/eb741c36e5

Kuliočková

Chodit,chodit a chodit,ukázat kočičce,že to je docela pohodlné…prostě je to podobné jako se psem.Cvičit to na tom vodítku najít někoho jehož kočka (nejlépe starší) umí také na vodítku,aby se to kočička naučila hodit hračku aby kočička běžela za hračkou i s vodítkem.­....mno a cvičit.