Vodíte se s partnerem (partnerkou) za ruku?

Pokud tedy někoho máte a chodíte s ním na veřejnost! :-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano a to stále častěji,jeden druhého nenápadně přidržujeme.Lepší,než se stále obtížněji zvedat.Už se těším,až mě budou zase vozit,to budou časy!Hlavně abych věděla,že hulákat na Bělehrad už není aktuální.

Další odpovědi:

Zlatý

Podle počasí....v horku je to spíš nepříjemné :o)

Bronzový

Když se nepotí ruce tak jó, navíc vypadáme celkem komicky, jelikož jsem o hlavu větší než on (když se nehrbí, tak jen o půl).

Diskuze k otázce

Zlatý

Deli

Škoda, že jsi to uzamkla.
My se nevodíme, protože já většinou tlačím kočár, manžel drží za ruku dcerku a za špagát psa :-)

anonym

Taky nechápu tu zbrklost v uzamčení, tím spíše, že právě tazatelka patří k těm, co odpovídají i s odstupem na odborné rubriky a přitom tutově ví, že program automaticky uzamyká teprve po 10 dnech.

... Na veřejnosti jdeme spíše zavěšeni, případně okolo ramen či s rukou okolo boku. Za ruku převážně mimo veřejnost s výjimkou nedávného zájezdu do zahraničí v cizích davech, abychom se neztralili (vánoční trhy Salzburk).
(Bývaly případy i ostýchavých partnerek, jež se navenek upejpaly, aby o to více řádily v soukromí.
Zvláštní kategorie byly vdané milenky (za mlada), kde jsme se k sobě oficiálně nehlásili a pro dotyky byly vyhrazeny utajené a konspirační situace).
ad Deli! A za co tě držel, dokud jsi neměla kočár?

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.