Avatar uživatele
anonym

Vodíte se s partnerem (partnerkou) za ruku?

Pokud tedy někoho máte a chodíte s ním na veřejnost! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, www, anonym, Lucijej, RyuzakiKate, anonym, gagaga před 3984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano a to stále častěji,jeden druhého nenápadně přidržujeme.Lep­ší,než se stále obtížněji zvedat.Už se těším,až mě budou zase vozit,to budou časy!Hlavně abych věděla,že hulákat na Bělehrad už není aktuální.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Podle počasí…v horku je to spíš nepříjemné :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Když se nepotí ruce tak jó, navíc vypadáme celkem komicky, jelikož jsem o hlavu větší než on (když se nehrbí, tak jen o půl).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Deli

Škoda, že jsi to uzamkla.
My se nevodíme, protože já většinou tlačím kočár, manžel drží za ruku dcerku a za špagát psa 🙂

před 3982 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Taky nechápu tu zbrklost v uzamčení, tím spíše, že právě tazatelka patří k těm, co odpovídají i s odstupem na odborné rubriky a přitom tutově ví, že program automaticky uzamyká teprve po 10 dnech.

… Na veřejnosti jdeme spíše zavěšeni, případně okolo ramen či s rukou okolo boku. Za ruku převážně mimo veřejnost s výjimkou nedávného zájezdu do zahraničí v cizích davech, abychom se neztralili (vánoční trhy Salzburk).
(Bývaly případy i ostýchavých partnerek, jež se navenek upejpaly, aby o to více řádily v soukromí.
Zvláštní kategorie byly vdané milenky (za mlada), kde jsme se k sobě oficiálně nehlásili a pro dotyky byly vyhrazeny utajené a konspirační situace).
ad Deli! A za co tě držel, dokud jsi neměla kočár?

před 3982 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek