Kazík

Vodice-Chorvatsko

Chtěl bych se zeptat na vaše názory na toto letovisko,letos tam v červnu pojedu,tak by mě zajímalo jak se vám tam líbilo.Chtěl bych navštívit hlavně místní památky,za vaše rady a tipy bych byl moc vděčný

Odpovědi
Mad

Najdi si forum chorvatsko
forum.ihvar.cz
Zadej Vodice, jsou tam zkušenosti s touto destinací

květák75

Já sama jsem tam teda nebyla, my většinou jezdíme do Omiše, ale mám kamarádku, která tam byla a podle toho, co mi ukazovala na fotkách to tam je taky moc hezké. Jestli můžu mít jeden tip, tak pokud byste náhodou nevěděl jak tam sehnat nějaké slušné ubytování, tak zkuste mrknout sem: http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/vodice/