Pokročilý

vodafone - zákazník

Myslíte,že když se upíšu Vodafone jako zákazník třeba na rok,budu mít lepší podmínky,třeba levnější volání a sms??Jsem uživatel,ale bez upsání na nějakou určitou dobu a mám pocit,že nemám žádné extra výhody.Neprovolám moc,mám ten nejmenší paušál,ale i tak si říkám,že volat za šest kaček je docela dost.Měsíčně platím i s paušálem necelé dvě stovky.

Odpovědi:

Zlatý

Mám od Vodafone připojení na internet - paušál připojení na stálo a mobil - nabito 119. Pokaždé se mi podařilo získat nějakou slevu pro internet, jen jsem tomu musela trošku pomoct dotazem. Jsem spokojená, nemám důvod něco měnit. :-)

Zlatý

Zkuste se třeba podívat po nabídce jiného operátora - zkuste použít kalkulačku tarifů zde: https://www.mtarifikator.cz/
Je to asi nejlepší kalukačka u nás, schválně se můžete podívat.

Jinak obecně nejlevnější předpalcenou kartu (na kredit) nabízí BleskMobil - koupíte v každé trafice. Více na www.bleskmobil.cz
Obecně nejlevnější paušály má náš 4. operátor U:fon - jukněte www.ufon.cz

Jinak pokud přejdete k jinému operátorovi, můžete si s sebou vzít své číslo. Převod čísla trvá asi týden.
O převodu čísla k U:fonovi se dočtete víc zde: http://www.ufon.cz/…

Zlatý

U této firmy není žádné srovnatelné upisování na rok ap., nevěř laikům. Vyber si tarif a pokud bude "na míru" platíš již od počátku hovoru vše po vteřinách. Mám internet v mobilu + 30 minut volání kamkoliv po vteřinách za 230kč.
Jsem letitý zákazník tohoto operátora a nemohu si při srovnávání s konkurencí stěžovat ))
Doplňuji:
Levnější je pouze šedý operátor (lze "tajně" u všech operátorů), který díky velkému počtu zákazníků má ceny ještě mnohem lepší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.