LucinkaLLL

Vodafone Příbram

Nevíte, jak má vodafone v Příbrami otevřeno teď v Prosinci? Dostala jsem k Vánocům telefon a je na microSimku, já mám normální SIM a potřebuji ji vyměnit..
Doplňuji:
Tam právě nemají napsáno, jestli mají otevřeno i 27.,28. atd..

Odpovědi
cochee

Nahlédni
Doplňuji:
No oni tam mají napsáno několik svátků, ve které mají zavřeno a 25., 26. mezi nimi nejsou, logicky bych tedy řekl, že bude otevřeno. Ostatně mají tam i telefonní kontakt, tak si tam brnkni. Mimochodem SIMku ti asi nevymění, jen ji ořežou.

Zdroj: http://www.vo­dafone.cz/pro­dejny/stredoces­ky-kraj/pribram-t-g-masaryka/

Vodafone

Hezký den,
otevřeno máme opět 27. prosince od 9 do 18 hodin, v sobotu pak od 9 do 12 hodin.
Ondra, Péče o zákazníky