Supercom

Vodafone hovor

Existuje nějaký minutový hovor zdarma u Vodafone jako u O2? (Kvído)
Děkuji

Odpovědi
SajmonModer

U Vodafone je taková možnost, že když si zaplatíš paušál, tak si můžeš nastavit, že můžeš třem lidem dle svého vyběru volat neomezeně zdarma.

Vodafone

Dobrý den,
záleží na tom, jaký typ služby využíváte. Například k Vodafone divoké kartě si můžete aktivovat Nonstop víkend, k vybraným tarifům třeba službu Kamarádi atd. Kontaktujte prosím operátora na *077, který Vám pomůže vybrat optimální kombinaci služeb.
Martina, Péče o zákazníky

Zdroj: http://www.vo­dafone.cz