brillant

Vodáci a milovníci festivalů, koupili byste si kartonový stan?

http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/396169-kartonovy-stan-jako-nepromokavy-pribytek-pro-milovniky-festivalu-i-vodaky.html

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne.

Další odpovědi
briketka10

Já jo, ale jen, kdyby moc nestál a mohla bych si
ho potom vzít na zahrádku. Nepromokavost je
fajn a určitě bych si nepřipadala, jako bezdomovec.

honza19hk

ne. mám svůj klasický. Navíc na festivaly nejezdim.

Kepler

Pro vodáky by to bylo asi k ničemu, protože se to nedá převážet. Leda by to měli v každém kempu podél řeky a to by se kapku prodražilo. Pro ty festivaly budiž, ale muselo by to být recyklovatelné. Jinak je to plýtvání a přínos bych v tom neviděl.

ivzez

Myslím, že by otázka měla být formulována jinak. Podle mne nejde
o koupi stanu, který zůstane na místě, a po akci bude recyklován.

Jde o zaplacení několika noclehů v kartonovém stanu.
Z tohoto úhlu pohledu je to podobné jako zaplatit za noc
v běžném stanu nebo chatce v některém kempu.

Mně přijde postavení „kartonového kempu“ na víkend jako docela
dobrý nápad. Stany se po akci zlikvidují, úklid bude snazší, než v
případě, že se lidé ubytují každý podle svého…

_______

Doplňuji:

Gecco, to je jasné → lidé, kteří jezdí nebo chodí do přírody (vodáci,
trampové apod.) se v ní umějí chovat a zbytečně ji nezatěžují.

Já jsem měla na mysli právě ty návštěvníky festivalů,
„baťůžkáře“ apod. → ti se moc ohleduplně nechovají.
Nabídne-li se jim levné ubytování, zůstanou na jednom
místě a škody by tak mohly být menší…

gecco

Je to info staré nejméně rok, možná dva… Inu – Novinky…
😉
Ne – nekoupil…
A ne – nepoužil, nezaplatil…
___
Takovéhle snahy o ´ekologii´ považuju za kontraproduktivní vůči ekologii samotné.
NE…
___
Mám – a používám, několik stanů – a vždy si je(j)po akci uklidím a ´zrecykluju´ k dalšímu použití…
😉
Jo – a odpadky – někdy, uklízím i po jiných – a tam, kam patří…
😉
___
Ekologicky se, podle mne, chová ten, kdo po sobě nezanechá ´stopu´, že tam kdy vůbec byl…
😉

MobilManiak

Taky jsem to četl, rozhodně ne. Člověk si musí připadat jako bezdomovec. Prý taky vydrží 3denní intenzivní déšt – to bych chtěl vidět. A je to zbytečný odpad. Navíc, kolik, že má stát? Půjdu na 3 festivaly a tam dám za tuto „krabici“ 3× tu částku, která asi nízká nebude, aby na tom mohli pořadatelé tržit? Radši si koupím normální stan,který mi při normálním zacházení vydrží dlouho. Díky nechci.