Avatar uživatele
doktormax

voda v koleni se změnila v jakýsi gel. Je to nebezpečné ?

Již 2× a to vždy neúspěšně mi vytahovali vodu z kolena. Proto jsem již nikam nešel a v koleně se mi vytvořil jakýsi gel. Koleno vůbec nebolí ani při zátěži. Je to nebezpečné ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, brillant, anonym před 3816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ahold

Rozhodně bych to nepodceňovala. Postupně se gel bude zahušťovat a může způsobit ztuhlost kolena.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Léčím se alternativní medicínou, která vychází z čínské a souvisí s vyrovnaností energie v těle. Od jednotlivých orgánů v vedou dráhy a pokud j jsou orgány energetický oslabené, projevují se problémy v jiných částech těla. Klasická medicína neléčí příčinu, ale následky.

Moje zkušenost, nikoho nepřesvědčuji. Uvádím možnou příčinu.

Kolena signalizují nedostatečnost ledvin a to vždy na opačné straně – bolest levého kolena souvisí s nedostatečnou funkcí pravé. ledviny a opačně. Objevuje se zvláště u starších lidí, kdy vyhasíná esence ledvin. Pomůže pití ledvinového čaje např. s celíkem zlatobýlem od J.Janči , reflexní terapií posilovat jak ledviny, tak kolena, prohřívat ledviny např. přikládáním rašelinových termováčků. Ledviny posílí i teplé obklady z čerstvé přesličky.
Otoky kolen (tzv. voda v koleně) souvisí s dysfunkcí dolního lymfatického systému, je možno řešit opět RT, obklady z listu lopuchu, vlaštovičníku, bezu nebo kostivalu, nebo lymfatickými masážemi a také posílit ledviny.

Pohyb je velice důležitý a obzvláště chůze do schodů, protože jedině pohyb svalů uvádí do činnosti lymfatický systém, který odvádí všechny škodliviny z těla ven.

Máte-li zájem, dovědět se víc, projděte si odkazy.

http://www.re­flexologickapo­radna.cz/2013/kon­kretni-zdravotni-problemy/take-vas-boli-kolena

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/jak-si-zregenerovat-kolenni-klouby.htm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Pokud to nebudeš řešit tak jak říká Ahold, dojde ke stuhlosti kolene a za pár let, by jsi mohl trpět bolestmi, budeš špatně chodit a bude tě to omezovat. Dostat vodu z kolene, je brnkačka nevím jak to chodí s tím „gelem“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zahrávat si s vlastním zdravím je vždy nebezpečné. Jak jsi zjistil, že máš v koleně gel? To sis prováděl sám punkci? Doporučuji Ti udělat to, cos měl udělat už dříve – zajít k lékaři. Každá porucha zdraví má nějaký vývoj.
Bratr hrál rekreačně fotbal a po kopanci od kamaráda začal mít s kolenem také problém. Vodu mu z něj vytáhli dvakrát a potom musel na operaci. Od té doby má klid.
Tys to utnul vlastním rozhodnutím hned v prvním stádiu léčby. Když se teď bude Tvé koleno léčit podstatně hůř, tak za to budeš nejspíš vinit doktora. To by ale nebylo správně.
Doporučuji Ti zajít k ortopédovi a probrat s ním veškeré možnosti, co s tím půjde udělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví