Vnuci chtějí raráška!

Kde ho mám sehnat ?
Doplňuji:
Trošku vás zklamu.Kdysi,když jsem byl malý kluk,babička mi říkala,že raráška můžu mít,že když si vezmu vejce od černé slepice,dám si jej pod paži,nebudu se mýt a za několik dnů se vyklube „rarášek“ !.

Nejlepší odpověď
anonym

rarášek je čertík tak zkuste hračkářství

Další odpovědi
Mili @

Udělejte jim raráška vy na Mikuláše…
😁

hanulka11

Rarášci
Připravíme si kousky masa.

Vedle si nachystáme těstíčko ze všech ingrediencí, které důkladně promícháme.

Kuřecí maso namáčíme v těstíčku a smažíme na rozpáleném oleji.

Rarášky podáváme s bramborovou kaší a okurkou.
Ingredience
400 g kousky kuřecího masa z prsou těsto
6 lžic solamyl
2 lžíce hořčice plnotučná
2 lžíceolej
2 lžícesojová omáčka
6 ksvejce
6 lžicmouka hladká
mletý pepř
sůl

Mili @

Babička měla určitě pravdu!!!
Zkuste to!
😁