Niikii

Vnitřní boj..buď a nebo :(

Dobrý večer,nevim,zda se sem tato otázka hodí,ale vubec nevím,co mám dělat..V pátek večer mám jít kamarádce na maturitn í ples,už jsme domluvené hrozně dlouho a já se moc těším i na to,že tam bude pár kluků,s kterými bych se ráda seznámila a jelikož jsem už hodně dlouho nikde nebyla,ráda bych i zapařila.Ale..jde o to,že mi trenér dnes oznámil,že v sobotu ráno pojedeme na atletické závody,kde poběžím.Atletiku moc miluju,ale co mám ted delat? Když půjdu na maturák,nedostanu se na dulezite zavody,ale kdyz pujdu na zavody,tak me bude hrozne mrzet,ze jsem to prospásla a kamarádka bude určitě hodně naštvaná :( Jedine jit na oboji,ale to bych na maturáku musela být tak do deseti,abych se pořádně vyspala na ráno,ale co je to pak za maturák? Co byste udělali na mém místě?!! :(

Nejlepší odpověď
poa.li

Zkus si zvážit, která z variant pro Tebe bude mít dlouhodobější význam. Třeba si i sepiš pro a proti… Kdykoliv si pro cokoliv rozhodneme riskujeme ztráty… Osobně bych šel radši závodit… Ale to je tím, že maturáky příliž emám v lásce…

Další odpovědi
hanulka11

Tak jak vidím ty máš dilema tohoto druhu často a čeho se vždy vzdáš? Docela by mě to zajímalo, jak to vyřešíš.
Píšeš důležité závody …jestliže jsou pro tebe důležité ,tak to preferuj a nepřemýšlej.

SINGO

Jelikož maturák se opakovat nebude, šel bych tam.
Závodů ještě bude…

Vojtěch

Promluv si jemně s kamarádkou. Uvidíš jak zareaguje. Pokud není v sázce tvá sportovní kariéra a kamarádka je nejlepší kamarádka, dal bych přednost kamarádce. Ne kvůli mejdanu, ale kvůli Ní. Pokud je v sázce tvá sportovní kariéra, pokusil bych se to kamarádce jemně vysvětlil. Dobrá kamarádka pochopí, ikdyž nejpíš bude zklamaná. Pozvi ji pak na skleničku, ať ví, že ti na ní záleží.
Mejdan a závod bych nekombinoval, oboje by stálo za houby.

led

urobte ako píšete:
Choďte na ples, ako športovec pred výkonom sa zdržte alkoholu a okolo 22.hodiny sa choďte domov vyspať na sobotné preteky. Ak sú to kamarátky, pochopia a budú držať palce.
S týmto problémom sa stretnete častejšie. Ale aspoň si vyskúšate aj vašu vnútornú disciplínu.
Prajem príjemnú zábavu, dobré výsledky v pretekoch a pochopenie kamarátok.

SeptikB

Nemůžete mít všechno… Ale když si vyberete jednu možnost, a ona se nepodaří podle vašich představ, budete si to vyčítat. Jediná možnost pro čisté svědomí je zkusit to stihnout všechno. Asi si neužijete obě akce naplno, ale rozhodně nikdo nemůže říct, že jste něco udělala špatně.