Avatar uživatele
anonym

Vnímáte změnu času jako pozitivum nebo negativum?

Čas nelze měnit,ale mám na mysli ty přechody na letní čas,atpod
Doplňuji:
Ono to prej jednou zkončí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, dědapetr, redy, Lamalam, Putin před 3315 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Nijak je mě to jedno.A jsem diabetik a s inzulinem nemám problém,píchání je vázané na jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Je mi to úplně fuk – letní neletní, furt su ´sova´…
😉

Samba → letní čas byl u nás zaveden už 1916 (na dva roky), komančové to jen ´oprášili´… A nejen oni…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Nevnímám to nijak. Je mi to jedno a žádné problémy s přechodem na letní čas nemám.
Doplňuji:
samba > komančové jsou v tom nevinně. Používalo se to i dříve, oni to pouze obnovili.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Nevadí mi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Moc mi to nevadí, ale změnu času bych zrušil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adam R

Změnu času vnímám jako pozitivum. Večer je déle světlo a mám z toho dobrý pocit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putin

Mně to teda vadí! Vstávám 3× týdně ve 4:30 (jinak v 5:30), teď to bude jakoby 3:30. A už i tak mám problém se spaním :-/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jako negativum.Pří­klad:Soused trpící cukrovkou si musí tři týdny před změnou času upravovat časové intervaly aplikace inzulinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Před chvílí jsem na to koukala v tv, říkali, že to udělali komančové, kvůli úspoře elektrické energie, která byla stejně nepatrná, mě osobně je to taky fuk, ale jak píšeš, čas by se měnit neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je zajímavé, jak naši zákonodárci pomalu myslí (ale proč by mysleli na blaho lidí, když jim je jejich blaho přednější).
Dcera je v Austrálii ve státě Západní Austrálie ve městě Perth.Letní čas tam zavedli na zkoušku na 4 roky.Pak byli referendum a 82% lidí bylo proti.Tak ho už neobnovili.
Pročpak to asi nejde u nás?Udělat referendum jestli to lidi chtějí nebo ne.
A zákonodárci se nemohou vymliuvat na to, že v celé Evropě je letní čas zaveden.Ono také každém státě Austrálie je jiný letní čas a nikomu to tam nevadí.
zde se podívej http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ca­sov%C3%A1_p%C3%A1sma_v_Au­str%C3%A1lii

A mimochodem..já jsem proti letnímu času, protože jsem pracoval se zvířectvem a to na nějaký změněný čas nekouká a řídí se podle světla takže kolikrát byl kvůli tomu problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

jako negativum. Vstávám 3× týdně ve 4:30 hod a když se hodiny posunou dopředu o hodinu, tak se nevyspím a jsem z toho týden šílená.:-( Už aby ho zrušili!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Už pred 2. sv. vojnou zaviedli letný čas.
Doplňuji:
znovu obnovili.

Upravil/a: isteron

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Je to trochu postavené na hlavu, prodlužovat den v období kdy se den prodlužuje přirozeným způsobem. Letní čas by se měl aplikovat v období od října do března.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Negativum.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lamalam
To neříkám já, říkali to před chvílí v tv, slyšela jsem to

před 3315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Nevěř všemu, co říkají v TV.

před 3315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😁

před 3314 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek