Vnímáte změnu času jako pozitivum nebo negativum?

Čas nelze měnit,ale mám na mysli ty přechody na letní čas,atpod
Doplňuji:
Ono to prej jednou zkončí.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nijak je mě to jedno.A jsem diabetik a s inzulinem nemám problém,píchání je vázané na jídlo.

Další odpovědi
gecco

Je mi to úplně fuk – letní neletní, furt su ´sova´…
😉

Samba → letní čas byl u nás zaveden už 1916 (na dva roky), komančové to jen ´oprášili´… A nejen oni…
😉

Lamalam

Nevnímám to nijak. Je mi to jedno a žádné problémy s přechodem na letní čas nemám.
Doplňuji:
samba > komančové jsou v tom nevinně. Používalo se to i dříve, oni to pouze obnovili.

Nerevarin

Nevadí mi to.

Mapel

Moc mi to nevadí, ale změnu času bych zrušil.

Adam R

Změnu času vnímám jako pozitivum. Večer je déle světlo a mám z toho dobrý pocit.

Putin

Mně to teda vadí! Vstávám 3× týdně ve 4:30 (jinak v 5:30), teď to bude jakoby 3:30. A už i tak mám problém se spaním :-/

ten který je

Jako negativum.Pří­klad:Soused trpící cukrovkou si musí tři týdny před změnou času upravovat časové intervaly aplikace inzulinu.

anonym

Před chvílí jsem na to koukala v tv, říkali, že to udělali komančové, kvůli úspoře elektrické energie, která byla stejně nepatrná, mě osobně je to taky fuk, ale jak píšeš, čas by se měnit neměl.

anonym

Je zajímavé, jak naši zákonodárci pomalu myslí (ale proč by mysleli na blaho lidí, když jim je jejich blaho přednější).
Dcera je v Austrálii ve státě Západní Austrálie ve městě Perth.Letní čas tam zavedli na zkoušku na 4 roky.Pak byli referendum a 82% lidí bylo proti.Tak ho už neobnovili.
Pročpak to asi nejde u nás?Udělat referendum jestli to lidi chtějí nebo ne.
A zákonodárci se nemohou vymliuvat na to, že v celé Evropě je letní čas zaveden.Ono také každém státě Austrálie je jiný letní čas a nikomu to tam nevadí.
zde se podívej http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ca­sov%C3%A1_p%C3%A1sma_v_Au­str%C3%A1lii

A mimochodem..já jsem proti letnímu času, protože jsem pracoval se zvířectvem a to na nějaký změněný čas nekouká a řídí se podle světla takže kolikrát byl kvůli tomu problém.

pusinka50

jako negativum. Vstávám 3× týdně ve 4:30 hod a když se hodiny posunou dopředu o hodinu, tak se nevyspím a jsem z toho týden šílená.:-( Už aby ho zrušili!

isteron

Už pred 2. sv. vojnou zaviedli letný čas.
Doplňuji:
znovu obnovili.

dr.luha

Je to trochu postavené na hlavu, prodlužovat den v období kdy se den prodlužuje přirozeným způsobem. Letní čas by se měl aplikovat v období od října do března.

ivzez

Negativum.

anonym

Lamalam
To neříkám já, říkali to před chvílí v tv, slyšela jsem to

Lamalam

Nevěř všemu, co říkají v TV.

gecco

😉

anonym

😁