Vnímám to pouze já?

Pokaždé, když se letmo podívám na ciferník s vteřinovou ručičkou, tak první vteřina se mi jeví delší než následující. Je to i u vás?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – možná je to tím, že mám v podstatě všude digitálky (na ´oblekovkách´ mám sice i vteřinovku, ale při zběžném pohledu si jí nevšímám, je titěrná).
😉

Další odpovědi
anonym

Někdy ano,ale musím si zakrýt jedno oko,abych na to viděl,stává se to vždy jen po palbě,ale to je jen zřídka.Jinak fungujou normálně.

kapka

Mám to taky tak. :)