M-Rock

Vnímá mozek i ve chvíli, pokud se vám zdálo že jste byli „mimo“?

Když například poslouchám CD, díky kterému se finančně vzdělávám a stane se mi že zjístím že jsem třeba 5 minut „nebyl přítomen“, vnímal můj mozek i v této 5 minutové mezeře?
Doplňuji:
mosoj: Jistě, ale vnímá i v té mezeře, kdy já fyzicky to cd nevnímám? Nebo jsem o tu mezeru, at už 5,10 či 15 minut znalostí ochuzen?

Odpovědi
mosoj

Kdyby nevnímal, jak by jsi se vzdělával ?

Lorrien

To je jako se zeptat : Když nebudu dávat pozor v hodině, naučím se něco?? 😛 Váš mozek se zabývá něčím jiným. Možná to posloucháte podvědomě, ale v živé paměti to nemáte, takže si nevybavíte, o co tam šlo (na tom CD). ;)

jpau

Mě se to děje taky, nevím jak u Tebe ale u mě to značí, že zpracovávám něco jiného, než to co čtu, poslouchám, … Myslím že když máš takový lag tak jednou za hod (při učení) tak je to fajn, mě se vždycky utřídí myšlenky a kolikrát dostanu jasno ve věcech co jsem četl a nechápal. Samozřejmě se ale musím vrátit do části před lagem a začít od začátku:-) .

bolak

Mozek vnímá všechno, lidská paměť je ale dokonalá, dělaly se pokusy na lidech, kdy jim dali přečíst knihu, následně je zhypnotizovali a ty lidi byli v tomhle stavu schopný odrecitovat celou knihu slovo od slova.

Všechny informace máš v palici. Ty víš, akorát nevíš že to víš, ale pořád seš na tom líp než ten řek co věděl že nic neví.