Pokročilý

Vnímá mozek i ve chvíli, pokud se vám zdálo že jste byli "mimo"?

Když například poslouchám CD, díky kterému se finančně vzdělávám a stane se mi že zjístím že jsem třeba 5 minut "nebyl přítomen", vnímal můj mozek i v této 5 minutové mezeře?
Doplňuji:
mosoj: Jistě, ale vnímá i v té mezeře, kdy já fyzicky to cd nevnímám? Nebo jsem o tu mezeru, at už 5,10 či 15 minut znalostí ochuzen?

Odpovědi:

Zlatý

Kdyby nevnímal, jak by jsi se vzdělával ?

Pokročilý

To je jako se zeptat : Když nebudu dávat pozor v hodině, naučím se něco?? :-P Váš mozek se zabývá něčím jiným. Možná to posloucháte podvědomě, ale v živé paměti to nemáte, takže si nevybavíte, o co tam šlo (na tom CD). ;)

Bronzový

Mě se to děje taky, nevím jak u Tebe ale u mě to značí, že zpracovávám něco jiného, než to co čtu, poslouchám, ... Myslím že když máš takový lag tak jednou za hod (při učení) tak je to fajn, mě se vždycky utřídí myšlenky a kolikrát dostanu jasno ve věcech co jsem četl a nechápal. Samozřejmě se ale musím vrátit do části před lagem a začít od začátku:-) .

Zlatý

Mozek vnímá všechno, lidská paměť je ale dokonalá, dělaly se pokusy na lidech, kdy jim dali přečíst knihu, následně je zhypnotizovali a ty lidi byli v tomhle stavu schopný odrecitovat celou knihu slovo od slova.

Všechny informace máš v palici. Ty víš, akorát nevíš že to víš, ale pořád seš na tom líp než ten řek co věděl že nic neví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.